Ondersteunend team

Alfons Anthonissen

Voorzitter

voorzitter@sgdespeling.be

Barbara De Vleesschauwer

Coördinerend directeur

directie@sgdespeling.be

Anneleen Weustenraad

Stafmedewerker administratie

administratie@sgdespeling.be

Vertrouwenspersoon

vertrouwenspersoon.anneleen@sgdespeling.be
Ga naar de pagina Vertrouwenspersoon

Stef Van Mulders

Coördinator pedagogisch beleid

pedagogisch@sgdespeling.be

Werner Vreys

Coördinator personeelsbeleid

personeel@sgdespeling.be

Piet Vanmarsenille

Coördinator Mentor & aanvangsbegeleiding

mentor@sgdespeling.be

Vertrouwenspersoon

vertrouwenspersoon.piet@sgdespeling.be
Ga naar de pagina Aanvangsbegeleiding
Ga naar de pagina Vertrouwenspersoon

Sofie Robyns

Mentor & aanvangsbegeleiding kleuteronderwijs

mentor.sofie@sgdespeling.be
Ga naar de pagina Aanvangsbegeleiding

Mentor & aanvangsbegeleiding L.O.

Ga naar de pagina Aanvangsbegeleiding

Margit Takasz

Aanvangsbegeleiding Bu.Ond

mentor.margit@sgdespeling.be
Ga naar de pagina Aanvangsbegeleiding

Dirk Smits

Coördinator preventiebeleid

pa@sgdespeling.be

& Patrimonium

patrimonium@sgdespeling.be

Lieve Symons

Coördinator financieel beleid

financieel.lieve@sgdespeling.be

Sylvie Knevels

Stafmedewerker financiën

financieel.sylvie@sgdespeling.be

Joris Palmers

Coördinator ICT

ict.joris@sgdespeling.be

Sander Simons

Stafmedewerker ICT

ict.sander@sgdespeling.be

Freddy Vaes

Vakbondsafgevaardigde

freddyvaes@covlimburg.be
Ga naar de pagina van OCSG

© Copyright - SG De SpelingDoor AenO.be